Dansk   English
Start
Om DJMedlemmerProdukterFor leverandørerNyhederKontakt
Kontakt DJ Supply
Kontaktpersoner

Kontaktpersoner DJ Supply A/S

 

Navn E-Mail Dir. telefonnr. Mobilnr.
Adm. direktør Jes Lyngsø Jessen jes@djsupply.dk 8710 4480  2116 2332
Produktchef - Stål Lars Ole Jensen lars-ole@djsupply.dk 8710 4486 2126 6387
Produktchef - VVT Anders S. Møller anders@djsupply.dk 8710 4481 4092 9347
Produktchef - VVS Irma Østergaard irma@djsupply.dk 8710 4489 4042 9919
Administrationschef Anette Degn anette@djsupply.dk 8710 4487 4035 8881
Administration Kirsten H. Henriksen kirsten@djsupply.dk 8710 4484  
Administration, priser Lena Knudsen lena@djsupply.dk 8710 4477  
Marketingchef Jørgen Søndergaard  joergen@djsupply.dk 8710 4482 5056 7774
Marketing Nina Fruelund nina@djsupply.dk 8710 4476  
Marketing, priser, PIM Søren Kjelder kjelder@djsupply.dk 8710 4485  
PIM Thomas Thorup Jensen thomas@djsupply.dk 8710 4475  
PIM Anita Krogsgaard Johnsen anita@djsupply.dk 8710 4478  
Regnskabschef Pia Mettendorf pia@djsupply.dk 8710 4483  
IT-ansvarlig Jimmi Kristensen jimmi@djsupply.dk 8710 4488  3161 1192
         

 

DJ Supply A/S • Holger Danskes Vej 31 • DK-8960 Randers SØ • Tel.: +45 86 43 44 44 • CVR: 56 78 04 16 • mail: post@djsupply.dk © Copyright DJ Supply A/S • All Rights Reserved